senCard Sağlıklı Yaşam Merkezi

Tüm üyelerimize sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını daha ulaşılabilir, dijital, kolay ve hızlı olması için açıyoruz!

senCard sağlıklı yaşam danışmanı olarak, her durumda sağlıklı olmak için ve artık tüm sağlık hizmetlerini dilediğiniz zaman ve yerde almanız için hizmet sunan bir yaşam merkezi var.

Sağlık söz konusu olduğunda hepimizin yaşam biçimi, tercihleri ve ihtiyaçları birbirinden farklı. senCard Sağlıklı Yaşam Merkezi de bu farklılıkları düşünerek sağlıklı yaşam hattı, video hekimlik ve evde hekimlik gibi farklı değerler sunan hizmetleri* her an sağlıklı olmanız için size getiriyor!

*Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin sunduğu hizmetlerden, hizmetleri kapsamına dahil eden üyelerin katılımcıları yararlanabilmektedir.
senCard Sağlıklı Yaşam Hattı

Evde Hekimlik ile ilgili tüm işlemleriniz Sağlıklı Yaşam Hattı tıbbi danışmanlarının kontrolünde! Tıbbi danışmanlarımıza, Evde Hekimlik hizmeti almak için rahatsızlığınızı iletebilir, bu hizmeti almak için poliçe kapsamınıza özel kontrollerin yapılmasını ve randevu dahil tüm detayların sizin için ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler sadece bir telefon uzağınızda.

senCard Sağlıklı Yaşam Hattı için : 0850 203 86 09

senCard Video Hekimlik

Siz ne zaman isterseniz doktorunuz karşınızda!

İstediğiniz zaman istediğiniz yerden tek bir tıkla, doktorunuzla 7/24 görüşebilir, psikiyatri ve diyetisyenlik de dahil olmak üzere birçok branşta, alanında uzman doktorlardan tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili bir uzmandan görüş alma ihtiyacı duyduğunuz her anda, hastaneye gitmenize gerek kalmadan cep telefonunuz veya bilgisayarınızdan tercih ettiğiniz doktor ile sadece birkaç dakika içerisinde canlı ve yüz yüze özel görüşme yapabilirsiniz.
senCard Evde Hekimlik


Doktorunuz evinizde sizinle!

Hastaneye gitmenize gerek kalmadan evinizin konforunda alanında uzman doktorlardan muayene olabilir, ev ortamında gerçekleşebilecek tıbbi testleri yaptırma fırsatı bulabilirsiniz.

senCard Sağlıklı Yaşam Hattı tıbbi danışmanları sizi dinler, ilettiğiniz rahatsızlığın branşını belirler, sizi en iyi şekilde yönlendirmek için danışmanlık yaparak evinizde muayene hizmetini size sunar. Bu hizmetten sağlık sigortası poliçenizin ilgili teminat ve limitleri dahilinde faydalanmanız için poliçenizin kapmasına dair gerekli kontrolleri yapar.

senCard Sağlıklı Yaşam Hattı’nı, 0850 203 86 09, arayarak Evde Hekimlik hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.