senCard Üyelik Programını Keşfet


Program üyeleri tarafından sunulan özel sağlık sigortaları sayesinde yalnızca sağlık risklerine karşı finansal koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda "Sağlıklı, Enerjik ve Neşeli" bir başka SEN'i keşfedebilmek için senCard Üyelik Programı'na katılma hakkı da kazanmış olursun. 

senCard tarafından özel olarak geliştirilen sistemler ve programlar ile hızlı ve kesintisiz hizmetler artık tüm senCard üyelerine ulaşıyor! senCard'ın sunduğu geniş medikal hizmet ağından faydalanan üyelerimiz, ihtiyaçları olduğu en özel anlarında kaliteli ve özel hizmetler ile rahat bir nefes alıyor.

Üyelerini en çok düşünen program olarak senCard, pek çok özel markanın kendisine özel olarak sunduğu avantajları tüm üyeleri ile bedelsiz olarak sunuyor ve sağlıktan beslenmeye, eğitimden aktif yaşama kadar birbirinden önemli pek çok alanda özel indirimlerden faydalandırarak üyelerinin yaşamlarına sağlık ve mutluluk katmayı hedefliyor.

Üyelik Sistemi

senCard Üyelik Programı'nda program üyelerinden alınan ürünler çerçevesinde ihtiyaçlarınız değerlendirilir ve size en uygun üyelik alanı otomatik olarak başlatılır. 

Zaman içinde değişen ihtiyaçlar, farklılaşan hizmet talepleri de değerlendirilerek sahip olduğun üyelik seviyesi değişebilir, yepyeni fırsat kapılarını aralayabilirsin. Üyelik sistemi, seviyeler ve daha birçok detayı burada bulabilirsin.


senCard üyelik programı işbirlikleriyle büyüyor

senCard üyelik programı iş ortaklarımızla büyümeye devam ediyor.

Sigorta hizmeti verdiği binlerce sağlık sigortalısı için senCard'ı tercih eden firmalar arasında:

  • Sağlık sigortacılığı sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ile Bupa Acıbadem Sigorta,
  • 60 yılı aşkın süredir Türkiye'nin en köklü sigorta şirketlerinden Aksigorta,
  • Bireysel emeklilik, otomatik BES, hayat sigortası ve sağlık sigortası hizmetleri sunan Fiba Emeklilik,
  • Hayat sigortasında uzman Aegon Emeklilik, 
  • 100 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir yanındaki anlaşmalı kurumlarımız ve satış kanalları ile HDI
  • Türkiye’de banka sigortacılığının lideri, risk değerlendirme uzmanı, uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta
  • Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olan Garanti BBVA Emeklilik yer alıyor.


senCard Üyelik Programı'na katılmak ve hemen üyeliğinizi başlatmak için formumuzu doldurun:Bilgi almak İçin iletişime Geçin